© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

SKAL Üyelerinden Geleneksel Yemek

SKAL Üyelerinden Geleneksel Yemek

SKAL International’ın geleneksel yemekli toplantısı Başkan Sadık Altıparmak öncülüğünde üyeler ve konuşmacı TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer’in katıldığı bir davetle Rixos Otel’de gerçekleşti.

SKAL International’ın geleneksel yemekli toplantısı Başkan Sadık Altıparmak öncülüğünde Rixos Otel’de gerçekleşti. Yemekte bir araya gelen SKAL International Ankara üyeleri yemek öncesi bo bol sohbet etme fırsatı yakaladılar. Toplantının açılış konuşmasını SKAL Ankara Başkanı Sadık Altıparmak gerçekleştirdi. Daha sonra TAV Esenboğa hakkında konuşmalarını yapması için Demirer, kürsüye davet edildi. Verilen bilgilerden sonra yemeğe geçilirken, üyeler keyifli bir toplantıyı daha geride bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.