Başa Dön

Skal Ankara Metehan Demir’i Ağırladı

Skal Ankara Metehan Demir’i Ağırladı

Seyahat ve turizm tüm kollarını bir araya getiren tek uluslararası organizasyon olan Skal İnternational üyeleri, Lugal Otel’de The Heart Of Anotolia adı altında düzenledikleri yemekte bir araya geldiler.

Bünyesinde farklı sektörlerden yönetici ve üst düzey yetkililer bulunduran Skal, düzenlediği yemekte yeni üyelerine merhaba dedi. Keyifli geçen davette konuşmacı olarak Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Metehan Demir yer aldı. Demir yaptığı konuşmada iş ve siyaset ile ilgili yorumlarda bulundu. Salonda bulunan üyelerin sorduğu sorulara da içtenlikle yanıt veren Demir uzun süre alkışlandı. Toplantının sonunda Skal Ankara Başkanı Mayda, Metehan Demir’e katılım plaketi takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.