© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sonsuza Kadar “Evet” Dediler

Sonsuza Kadar “Evet” Dediler

Hazım-Neşe Gümüş çiftinin, Hukukçu oğulları ve Atalar Girişimcilik’in sahibi A.Ata Gümüş ile Münevver-Turgut İltaş çiftinin Kanal 24’te yapımcı olan kızları İpek İltaş, görenleri kıskandıracak görkemli bir düğün töreni ile Rixos Otel’de evlendiler.

Geçtiğimiz Mart ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çiftin düğününde aileler, salon girişinde misafirleri kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik gösterdiler. Şahitlerin huzurunda nikah memurunun sorusuna “hem bu dünyada hem de öbür dünyada sonsuza kadar evet” diyen çift ilk danslarını vals yaparak davetlilere keyifli anlar yaşattılar. Genç çift tören sonrasında masaları tek tek gezerek kendilerini yalnız bırakmayan akrabalarına ve dostlarına teşekkür ederken, tebrikleri de kabul ettiler.
Düğünün ilerleyen saatlerinde çiftin dostları, sahnede yer alarak geceye ayrı bir renk kattılar. Mutlu çift bu güzel gecenin ardından balayı için Phuket Adalarına doğru yola çıktı

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.