© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

25 Yılda Kristal Elma’ya İZ Bırakanlar

25 Yılda Kristal Elma’ya İZ Bırakanlar

Reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturan ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali”nin ilk gecesi ödüllere sahne oldu. Kristal Elma’nın 25 yıllık tarihinde iz bırakan ustaları, “İletişimin Zirvesindekiler” İZ ödülleri ile onurlandırıldı. Ali Taran, Halit Kıvanç, Okan Bayülgen, Jeyan Tözüm ve Arsen Gürzap ödül alanlar arasında yer aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.