© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Siyah Konseptli Parti

Siyah Konseptli Parti

Dünyanın en büyük moda markalarından Versace 19.69, Başkent’te açacağı yeni mağazasının açılışı öncesinde Wyndham Ankara Hotel’de “Black Party” konseptli bir davet düzenledi.

Wyndham Ankara Hotel, Versace 19.69’un açılıştan önce düzenlediği “Black Party” ile coşkulu bir partiye ev sahipliği yaptı. Mağaza sahibi Mete Tunç ve eşi Jale Tunç’un birlikte organize ettiği partiye Ankara iş ve sosyal yaşamından çok sayıda konuk katıldı. Kokteyl ile başlayan ve birbirinden farklı şovlara sahne olan renkli davette konuklar, DJ performansıyla gece boyunca eğlencenin tadını çıkarttılar. Sanat ve eğlencenin bir arada olduğu gecenin finalinde ise samba rüzgarı esti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.