© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Köy Çocuklarına Destek

Köy Çocuklarına Destek

Nurol Tiyatro Topluluğu tarafından sahneye konan “Hastalık Hastası” isimli oyun, Küçük Tiyatro’da izleyici ile buluştu.
Moliere’in “Hastalık Hastası” isimli oyunu, Nurol Holding çalışanlarının oluşturduğu Nurol Tiyatro Topluluğu tarafından Küçük Tiyatro’da sahnelendi. Oyunu Nurol Holding yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda tiyatro sever izledi. Serdar Öztürk’ün yönettiği oyunun tüm geliri ODTÜ, Boğaziçi ve Mersin Üniversiteleri’nin katkılarıyla, İlkyar tarafından yürütülen “Köy Çocuklarına ve Köy Okullarına Destek” projesine aktarıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.