© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Anıtkabir’in Uzaklardan Gelen Misafirleri

Anıtkabir’in Uzaklardan Gelen Misafirleri

Başkent Rotaract Kulübü iki senedir düzenlediği “Atamız Bizi Başkent’e Bekliyormuş” adlı sosyal sorumluluk projesini bu sene de gerçekleştirdi. Diyarbakır Silvan’dan bulunan İMKB H. Reşat Balyan Anadolu Lisesi’nden gelen kırk iki başarılı öğrenci hem Atatürk’ü hem de Ankara’yı yakından tanıma fırsatı buldu. Anıtkabir’de düzenlenen törenle başarılı öğrenciler hem Ata’ya hem de Cumhuriyetimiz’e bağlılıklarını bir kez daha gösterdiler. Ankara’da yer alan çeşitli müzelere düzenlenen ziyaretler de öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı. Diyarbakırlı öğrencilere Rotaract Kulübü üyeleri tarafından ayrıca projenin amacına uygun olarak içinde Atatürk’ün Nutuk’unun da yer aldığı çeşitli hediyeler takdim edildi.

[nggallery id=1272]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.