© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sektörün Öncüleri Buluştu

Sektörün Öncüleri Buluştu

2001 yılından bu yana düzenlenen Perakende Günleri, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde çok sayıda firmanın yer aldığı etkinlikle başladı.
Tükiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonlarından birisi olan Perakende Günleri, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Fuada, parekende sektöründe hizmet veren yerli ve yabancı birçok kuruluş yer aldı. Ankara’nın perakende sektöründe önde gelen firmalarının da katıldığı etkinlikte, markalar yeni ürünlerini ve projelerini tanıttılar. Fuarda sektörün önde gelen yerli ve yabancı isimleri tarafından fuar boyunca perakende sektörü hakkında, konuşmalar, konferanslar ve paneller gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.