© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

20.Yıla Özel Sergi

20.Yıla Özel Sergi

Rahmi M. Koç Müzesi,özel olarak hazırladığı “Hayallerle Dolu Küçük Evler” sergisi ile 20. yılını kutladı.
Hasköy’de yer alan Rahmi M. Koç Müzesi 20. yılını “Hayallerle Dolu Küçük Evler” sergisi ile kutladı. İş ve cemiyet hayatının önde gelen simalarının katıldığı gecenin ev sahipliğini Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç yaptı. Zaman içinde oyuncak, koleksiyon objesi, hobi malzemesi veya vitrin süsü olarak kabul edilmiş bebek evlerinden oluşan 20. yıl özel sergide 19’uncu ve 21’inci yüzyıl arasındaki İngiltere, Almanya, Fransa ve Amerikan yapımı maket bebek evleri yer aldı. Rahmi M. Koç Müzesi”nin “Hayallerle Dolu Küçük Evler” sergisinde yer alan maket bebek evleri davetliler tarafından çok beğenilirken, Rahmi Koç geceye katılan konuklarla yakından ilgilenerek sergi hakkında bilgi verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.