© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Renkli Doğum Günü

Renkli Doğum Günü

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Derya Atalay’ın Big Chefs’te gerçekleşen doğum günü cemiyetin önde gelen isimlerine keyifli bir gün yaşattı.

Derya Atalay, yeni yaşını cemiyetin sevilen hanımları, aynı zamanda en yakın dostları ile kutladı. Yaklaşık otuz kişinin katıldığı partide Derya Atalay, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan tüm konuklarla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada bol sohbetle başlarken, cemiyet hanımları pasta kesimi öncesi birbirinden leziz yemekler sipariş vererek günlük hayatın stresinden uzaklaştılar. Oldukça keyifli ve neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar Derya Atalay’ı alkışlar ve hediye yağmurlarıyla tebrik ettiler. Pastayı kesen Derya Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Pastanın afiyetle yenmesinden sonra cemiyet keyifli bir günü geride bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.