© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doruk Peyzaj’dan Bahara Merhaba

Doruk Peyzaj’dan Bahara Merhaba

İncek Bulvarı üzerinde 2006 yılından bu yana fidan üretimi ve pazarlama birimlerini bünyesinde bulunduran Doruk Peyzaj, sıcak bir aile ortamı havasında geçen “Bahara Merhaba” etkinliği düzenledi.
İncek Bulvarı üzerinde bulunan üretim alanının içinde gerçekleşen etkinlik, yeşilin insana huzur verdiği bir ortamı ve davetlileri aynı ortamda buluşturdu. Peyzaj Sahibi Reyhan-Selim Gündüz çiftinin ev sahipliğindeki davette mangal partisi düzenlenirken davetliler afiyetle sunulan Cağ Kebabı’nı yediler. Şölen havasında geçen etkinlikte dünyanın birçok yerine pazarladığı peyzaj ürünleriyle tanınan İtalyan Tiziano Tezi yer aldı. Davet misafirlerin hoş sohbetleri ve peyzaj içindeki ürünleri incelemeleriyle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.