© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

RC Sanat’tan Şık Müzayede

RC Sanat’tan Şık Müzayede

Ankara’nın başarılı resim sergilerini Bilkent Sanat Sokağı’nda buluşturan Rahmi Çöğendez yeni yıla özel, şık bir müzayede gerçekleştirdi.

Rahmi Çöğendez yeni yıla özel, Bilkent Sanat Sokağı’nda şık bir müzayede gerçekleştirdi. Bilkent Sanat Sokağı’nda gerçekleşen şık müzayedeye birçok sanatçı katıldı. Kokteyl ile başlayan davet konukların yerini almasıyla müzayedeye dönüştü. Müzayede’nin açılış konuşmasını gerçekleştiren Rahmi Çöğendez resim sergilerinde sokağı ön planda tuttuğu ve “Her Duvar Bir Orjinali Hak Eder” düşüncesiyle hareket ettiğini belirtti. Müzayedeye yoğun ilgi gösteren konuklar eserlere sahip olmak için adeta birbiriyle yarıştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.