© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TÜKAL’dan Anlamlı Davet

TÜKAL’dan Anlamlı Davet

Türk Kadın Lobisi Derneği üyeleri Sheraton Otel’de düzenlenen “Kadının Politikadaki Yeri” konulu konferansta bir araya geldi.

Türk Kadın Lobisi Derneği üyeleri “Kadının Politikadaki Yeri” konulu konferansta bir araya geldi. Sheraton Otel’de gerçekleşen davete çok sayıda milletvekili eşi katıldı. Davetin ev sahipliğini Dernek Başkanı Füsun Şener gerçekleştirirken katılan davetliler arasında TBMM Başkan Vekili Güldal Mumcu gibi isimler de yer aldı. Mumcu, davete gelen konukları ile tek tek ilgilenerek sohbet etti. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Dernek Başkanı Füsun Şener katılan tüm konuklara teşekkür edip kürsüden ayrıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.