© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Quick China Pattaya’ya Uçuruyor

Quick China Pattaya’ya Uçuruyor

Ünlü Uzak Doğu restoranı Quick China’nın düzenlediği “Aşkın Uzakdoğu’suna Yakın Olun” sloganlı kampanya sonuçlandı. 

1500 katılımcı arasından çekilişle belirlenen talihli Pattaya’da 6 gece 7 günlük harika bir tatil kazandı. Quick China Gazi Osman Paşa şubesinde talihli Seçil Gürleyen’e kazandığı tatil, gerçekleşen hediye töreniyle Quick China’nın sahipleri olan Engin Aras ve Ali Doğan tarafından takdim edildi. “Uzak Doğu lezzetlerini evlerinize kadar getiren Quick China olarak bu sefer sizleri Uzak Doğu’ya misafir etmek istiyoruz” diye belirten Ali Doğan kampanyaya duyulan ilgiden de memnun kaldıklarını sözlerine ekledi. Bir haftalık Uzak Doğu tatilini kazanmanın mutluluğunu yaşayan Seçil Gürleyen ise hayatında ilk kez bir çekiliş kazandığını ve çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.