© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pamuk Eller Bowling Turnuvası

Pamuk Eller Bowling Turnuvası

Rollhouse sponsorluğunda gerçekleşen Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı (ZİÇEV) ve Down sendromlu çocuklar için Pamuk Eller Bowling Turnuvası düzenlendi. 

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu yıl sekizincisi gerçekleşen turnuvada bir araya gelen çocuklara destek olmak amacıyla sanatçı Deniz Seki de katıldı. Eğitmenler eşliğinde bowling oynayarak güzel bir gün geçiren çocuklar Deniz Seki ile birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. Çok sayıda engelli çocuğun rehabilitasyonu ve hayata kazandırılmasında üzerine düşen görevi sosyal sorumluluk olarak benimseyen Rollhouse yönetimi böylesine bir etkinliği gelenek haline getirmekten duydukları sevinci dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.