© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Armada AVM Sevilen Tiyatro Oyuncularını Halkla Buluşturdu

Armada AVM Sevilen Tiyatro Oyuncularını Halkla Buluşturdu

3. Türden Yakın İlişkiler “Başlangıç” isimli tiyatro oyunu için Ankara’ya gelen Doğa Rutkay, Hakan Bilgin, Yosi Mizrahi ve Yağmur Kaşifoğlu, hayranlarına Armada AVM’de imza dağıttılar.

Etkinlik kapsamında sevilen oyuncularla bir araya gelen alışveriş tutkunları aynı zamanda bol bol fotoğraf çektirme imkanı da buldular. Başarılı oyuncular mütevazi tavırlarıyla hayranlarının gönlünü bir kez daha kazandılar. Bir yazarın bir oyun yazarken aklına gelen ilginç şeylerden esinlendiği ve mizahi bir dille sahneye uyarladığı tiyatro oyunu Ankaralı tiyatro severlerden tam not aldı. Oyunun sahnelendiği günlerde tiyatro salonunu tamamen dolduran sanatseverler çocuklarıyla birlikte bir yetişkin oyunu izlemekten ve oyunun kalitesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.