© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pop Up Pazar Başkent’te

Pop Up Pazar Başkent’te

Ankara’daki sıradışı sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Galeri Siyah Beyaz bu kez de Pop Up Pazar’ı ağırladı.

Galeri Siyah Beyaz’ın sanatsal atmosferinde kurulan Pop Up Pazar’a katılan konuklar farklı bir alışveriş deneyimi yaşadı. Pop Up Pazar’da Vintage kıyafetlerden el yapımı çikolatalara birbirinden farklı birçok ürün bulmak mümkün. Pazarın en dikkat çeken standları Ece Sükan Vintage ve Second Hand Sale
olurken; Les Benjamins
, O My Bag, Lunapark,

Happy-Nes gibi markalar da pazarda yer aldı. Farklı seçenekleri ve dopdolu içeriğiyle kadın, erkek, genç, yaşlı herkese hitap eden Pop Up Pazar, farklı ürünleri ve cazip fiyatları ile Başkentliler’in beğenisini kazandı. Pazardaki ürünleri yakında inceleyen konuklar alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.