© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

KAV Genç’te “Küçük İşler”

KAV Genç’te “Küçük İşler”

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı (KAV), bünyesinde bulunan ve yalnızca otuz beş yaş altı genç sanatçılara yer veren KAV Genç Sanat, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Küçük İşler 3/ ArtSmall 3” sergisini gerçekleştirdi.

Yalnızca otuz beş yaş altı genç sanatçılara yer veren KAV Genç Sanat, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Küçük İşler 3/ ArtSmall 3” sergisini sanatseverle buluşturdu. sergi ve etkinliklerden elde edilen gelir ile öğrenim hayatında başarılı ancak maddi olanaklardan yoksun birçok öğrenciye burs desteği sağlayan KAV Genç Sanat tarafından düzenlenen sergide farklı disiplinlerden bir araya gelen kırk genç sanatçının 150’yi aşkın eseri yer aldı. Sanatseverler bu sergide, resim sanatçılarının renkler ve malzemeler arasındaki yolculuğunu, heykel, seramik ve cam sanatçılarının ise nesneler üzerindeki hareketlerini takip edebilecekler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.