© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TMSD’de Ödül Heyecanı

TMSD’de Ödül Heyecanı

Türkiye Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) yeni yıl balosunu ve TSMD Mimarlık Ödül Töreni’ni Sheraton Otel’de verilen muhteşem bir davetle gerçekleştirdi.

TSMD Mimarlık Ödülleri ve yeni yıl balosu, mimarlık ve yapı sektörünün önemli isimlerinin katıldığı bir davetle gerçekleştirildi. Sheraton Otel’de gerçekleştirilen baloda TSMD Mimarlık Ödülleri on birincisi düzenlendi. Beş faklı dalda verilen ödüllerden TSMD Büyük Ödülü Günay Çilingiroğlu, TSMD Mimarlığa Katkı Ödülü Orhan Özgüner’e, TSMD Yapı Ödülü Türkiye Birliği Müteahhitler Birliği Binası ve Mimarı Ödülü Selçuk Avcı’ya, TSMD Basın Yayın Ödülü Cüneyt Özdemir’e verilirken TSMD Mimarlık Ödülleri 2012-2014 Dönem Jüri Üyeleri Özel Ödülü’ne ise İstanbul Kültür Sanat Vakfı layık görüldü. İki yılda bir düzenlenen özel davette ödül alan isimlerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.