© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Podyuma Çıkan Elitlere Teşekkür Plaketi

Podyuma Çıkan Elitlere Teşekkür Plaketi

Pera Palace Hotel Jumeriah Otel’in ev sahipliğinde geçtimiz ay düzenlenen ve Koruncuk Vakfı yarırını düzenlenen defileye çıkan cemiyet hayatının ünlü isimlerine teşekkür plaketi takdim edildi.
Harvey Nichols’ta düzenlenen şık birkokteyle cemiyet yaşamının genç kuşak temsilcileri plaketlerini, Demet Sabancı Çetindoğan ve Berrin Yoleri ellerinden aldılar. Çocuklar Aşkı’na projesi kapsamında podyuma çıkan Aslan Gülman, Aslı Koray, Begüm Eyilik, Berk Tunga, Buse Yoleri, Ceylan Çapa, Ceylan Kendir, Defne Duna, Dila Bulut, Dila Toplusoy, Ece Doğulu, Ece Kerimoğlu, Emre Çüngüşligil, İdil Fırat, Kerim Hitay, Kerim Sabancı, Lara Türker, Melis Karadeniz, Mert Yoleri, Merve Üstünel, Mina Türker, , Nazlı Yazıcı, Yasemin Masis, Yelda Demirören, Yıldız Özer plaketlerini aldılar. İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerinin de katıldığı davetin ev sahipliğini ise Demsa Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan üstlendi. Defileye katılan isimler Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin gönüllü elçileri olarak çalışmalarını sürdürerek ,elde edilen gelirler Çocuklar Aşkı’na projesine katkıda bulunacaklar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.