© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Çocuklar Aşkına” Podyuma Çıktılar

“Çocuklar Aşkına” Podyuma Çıktılar

Cemiyet hayatının genç kuşak temsilcileri, korumaya muhtaç çocuklar yararına podyuma çıktılar ve “Çocuklar Aşkına” isimli sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin önderliğinde düzenlenen davete cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli temsilcileri katılırken etkinlik Pera Palace Hotel Jumeirah’ın ev sahipliğinde düzenlendi. Bu özel etkinliğe Brandroom, Emaar, Armaggan, M.A.C, Godiva, Stars ve Ebil sponsorluklarıyla destek oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.