© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çocuklara Muhteşem Koruma

Çocuklara Muhteşem Koruma

Son dönemlerin en hit dizileri arasında adından sıkça söz ettiren “Muhteşem Yüzyıl” set kapılarını Korumaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) için açtı.

Sosyal sorumluluk projelerinin en önemli destekçilerinden olan Berrin Yoleri’nin büyük çabaları ve katkısı sayesinde düzenlenen bu özel geceden elde edilen gelir Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın, Meral Okay anısına yaptırılacak yeni çocuk köyü projesine aktarıldı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı etkinlik, Muhteşem Yüzyıl dizisinin çekimlerinin yapıldığı İstanbul Film stüdyolarında muhteşem bir atmosferde gerçekleştirildi.

Geceye katılan konuklar dizi setinde tarih danışmanları eşliğinde dolaşıp bütün sahneleri dikkatlice incelerken daha sonra dizi oyuncularıyla beraber özel olarak hazırlanan salonda akşam yemeği yediler.

Muhteşem Yüzyıl’ın dizi setinde düzenlenen özel geceye katılan konuklar dizinin müziklerini yapan ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu ve Aytekin Ataş’ın muhteşem müzik dinletisiyle keyifli bir gün geçirdiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.