© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Aksesuara Yeni Yorum

Aksesuara Yeni Yorum

Moda ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Siren Ertan, Nişantaşı’nda bulunan butiğinde yeni çanta, kemer ve yastık koleksiyonunu tanıttı.

Genelde Haute Couture elbiseler tasarlayan ama yaratıcılığını zaman zaman gömlek, ayakkabı, tişört gibi tasarımlarla da renklendiren Siren Ertan bu sefer kadınların vazgeçilmez aksesuarı çantaya ve kemere kendi yorumunu getirdi. Dekorasyon konusunda da oldukça zevkli olan Ertan, dekoratif yastık koleksiyonu da çıkararak tüm bu özel tasarımları butiğinde verdiği şık bir davetle tanıttı. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri Siren Ertan’ı bu heyecanlı gününde yalnız bırakmazken koleksiyonlarda yer alan parçaları büyük bir merakla incelediler. Davet esnasında alışveriş imkanı da bulabilen ünlü isimler beğendikleri parçaları satın aldılar. Siren Ertan ise, davet boyunca koleksiyonları hakkında konuklarına detaylı bilgi verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.