© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yılın İlk Buluşması

Yılın İlk Buluşması

Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği, yılın ilk buluşmasını Nişantaşı Develi Restoran’da nezih bir öğle yemeği daveti düzenleyerek gerçekleştirdi.

Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği, 2019 yılının ilk yemeğini Nişantaşı Develi Restoran’da iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından katılımcıların olduğu nezih bir öğlen yemeğiyle gerçekleştirdi. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Sinem Nefesoğlu ve dernek yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen öğle yemeğinin özel konuğu ise Gazeteci-Yazar Kürşat Başar’dı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.