© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

PARTY KIDS’TE RENKLİ PARTİ

PARTY KIDS’TE RENKLİ PARTİ

Sosyal yaşam dünyasının ünlü çiftlerinden Bilge-Çağlayan Eren çiftinin çocuğu Celal Raşit’in doğum günü Party Kids’te düzenlenen bir parti ile kutlandı.Bilge Eren’in yakın dostlarının katıldığı doğum günü partisi “çiftlik” temasıyla gerçekleşti. Konukların bol bol sohbet ettiği partide çocuk misafirler ise Party Kids’in birbirinden eğlenceli oyunlarını oynayarak vakit geçirdiler. Doğum günü pastasının mumlarını annesi, babası ve ablasıyla birlikte üfleyen Celal Raşit ise gün boyunca adeta konukların maskotu oldu. Partinin ardından misafirlerine katıldıkları için teşekkür eden Bilge Eren ise tüm detaylarla bizzat ilgilenerek konukların kusursuz bir gün geçirmesinde pay sahibi oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.