© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ŞİİRSEL ÇEŞİTLEMELER

ŞİİRSEL ÇEŞİTLEMELER

Ünlü ressam Devrim Erbil’in Şiirsel Çeşitlemeler Sergisi Abacı Sanat Galerisi’nde gerçekleşen açılış kokteyli ile sanatseverlerle buluştu.Türk Resim Sanatının yaşayan en önemli temsilcilerinden olan Erbil’in, kentin dokusunu oluşturan çizgilerini, kenti meydana getiren yapıların mimari planlarıyla bir araya getirerek, çizgiyi, resmin plastik unsurundan öte kavramsal bir zemine taşıdığı sergide konuklar sanat dolu bir akşam geçirdi. Ömer-Aslıhan Abacı çifti ve Devrim Erbil’in ev sahipliğinde gerçekleşen kokteyle iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından önemli isimler katıldı. Kusursuz bir ev sahipliği örneği sergileyen Abacı çifti ve Devrim Erbil konuklarla yakından ilgilenerek eserler hakkında bilgiler verdi. Kokteylin sonunda ise Abacı çifti katılan tüm konuklara teşekkür ederek serginin 28 Şubat’a kadar Abacı Sanat Galerisi’nde sergileneceğini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.