© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Shopi go Bahara Hazır

Shopi go Bahara Hazır

Türkiye’de bugüne kadar alışılan online alışveriş hayatına farklı bir bakış açısı getiren shopigo.com, mağazası Shopigo The Loft’un İlkbahar-Yaz 2014 gösterimini yaptı.

Yalın ve sofistike bir yaşam biçimini yansıtan konsept mağazacılık anlayışı ile yola çıkan Shopi go, bugüne kadar alışılan online alışveriş hayatına farklı bir bakış açısı getirerek, Nişantaşı’ndaki mağazası Shopi go The Loft’ ta İlkbahar-Yaz 2014 gösterimini yaptı. Müşterilerine, moda ve lifestyle ürünlerle dolu sıra dışı bir çeşitlilik sunmakla kalmayıp; özel satışlar, sınırlı koleksiyonlar, ön satışlar, dünyaca ünlü tasarımcılar ve yeni yeteneklerin buluşma noktası olarak da online satış sektöründe bir ilke imza atan Shopi go The Loft’ta gerçekleşen davete cemiyet hayatının birbirinden şık hanımlarını katıldı. Büyük ilgi gören davette keyifli bir alışveriş turu yapan konuklar, yeni sezon ürünleri satın almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.