© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bodrum’un Yeni Gözdesi B-Long

Bodrum’un Yeni Gözdesi B-Long

Bodrum’un yeni gözdesi B-Long, beach ve restaurant konseptlerini yeniden yorumlayarak Yalıkavak’ta şık bir davetle açıldı.

Makyol Turizm Grubu Yöneticisi Göktuğ Özdemir’in sahipliğinde gerçekleşen geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Lüksün ve sadeliğin yeni adresi B-Long muhteşem bir açılışla yeni sezona iddialı bir giriş yaptı. Gecede dünyaca ünlü İtalyan şef Vittorio Sindoni eşliğinde konuklar birbirinden farklı Akdeniz lezzetlerini tadarak, hoş vakit geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.