© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Önel Giyim’den Şık Davet

Önel Giyim’den Şık Davet

Başkent’in önde gelen giyim firmalarından Önel Giyim, Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasında 2014-2015 Sohbahar-Kış Kreasyonu’nu tanıttı.

Önel Giyim, Armada Alışveriş Merkezi’nde bulunan iki farklı mağazasında verdiği davette yeni sezon ürünlerini tanıttı. Şık davete Yılmaz Önel’in yakın arkadaşları ve dostları katıldı. Yeni sezon ürünleriyle fark yaratan Özgü Önel, ürünlerini çok özenle hazırladığını belirtti. Özgü Hanım, şık tasarımlarıyla konukları büyülerken, misafirler davet sonrası alışverişin keyfini çıkardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.