© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Liv Hospital Ankara’da açıldı

Liv Hospital Ankara’da açıldı

Sağlık sektörünün başarılı isismlerinden Liv Hospital Çankaya Tunus Caddesi’nde hizmete açıldı.

Liv Hospital görkemli bir davetle Tunus Caddesi’nde açıldı. Kokteyle katılan konuklar hastaneyi gezerken sağlık çalışanlarıda gelen konuklarda ilgilendi. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti “Son teknoloji cihazlarla ve A plus hekim kadromuzla Türkiye’nin kalbi Ankara ‘dayız.” açıklamasını yaptı. Kokteyl ‘in ardından konuklar hekimlerle sağlık üzerine sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.