© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Teppanyaki’de Buluştu

Cemiyet Teppanyaki’de Buluştu

Ankara cemiyet hayatının sempatik yüzlerinden Filiz Dağ Yılmaz’ın Çukurambar Tepenyaki’de gerçekleşen doğum günü, kendisine ve cemiyete keyif dolu bir gün yaşattı.

Mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilenen Filiz Hanım, giydiği Nalan Haznedar imzalı elbisesiyle oldukça şık görünüyordu. Pasta kesim öncesi yemek eşliğinde sohbetler ederek günlük hayatın stresinden uzaklaşan hanımlar, bir yandan da canlı müzik eşliğinde şarkılara eşlik etti. Keyifli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar Filiz Hanım’ı alkış yağmurlarıyla tebrik ettiler. Pastayı kesen Filiz Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.