© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Matrakçı Nasuh” Sergisi

“Matrakçı Nasuh” Sergisi

Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleşen “Matrakçı Nasuh” sergisi Ankara Olgunlaşma Enstitüsü tarafından sanat severlerle buluşturuldu.

Ankara Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan sergide Matrakçı Nasuh’un Minyatür Eserleri ve Sanat Yönü araştırılıp, incelenerek yirmi adet eser sanat tutkunlarıyla buluştu. Birbirinden farklı eserlerin yer aldığı sergi, sanatseverler tarafından dikkatli gözlerle incelendi. Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleşen serginin ev sahipliğini Ankara Olgunlaşma Enstitüsü Başkanı Arif Şenel gerçekleştirdi. Gelen konuklarla yakından ilgilenen Arif Şenel, davetlilerle bol bol sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.