© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çini Sanatına Modern Dokunuş

Çini Sanatına Modern Dokunuş

Başkent’in önde gelen sanatçılarından Seher Nigiz ile Beray Ötügen, Swissotel’in kral dairesinde gerçekleşen davetle başarılı bir sergiye imza attı.

Seher Nigiz ile Beray Ötügen, Swissotel’in kral dairesinde bir sergi düzenledi. Sanat tutkunlarının bir araya geldiği davette konuklar eserleri dikkatli gözlerle inceledi. Kadın figürlerinin işlendiği eserler davetlilerin ilgi odağı oldu. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Seher Nigiz ve Beray Ötügen: “Biz eserlerimizde çini sanatını daha modernize hale getirdik ve bunu da siz sanatseverlerle buluşturmak istedik” dediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.