© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çeşme’de Görkemli Davet

Çeşme’de Görkemli Davet

Dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott Grubu’nun The Luxury Collection markasının lüks oteli Reges a Luxury Collection Resort & SPA Çeşme, genel müdürü Yıldıray Altın’ın ev sahipliğinde görkemli bir açılış davetiyle kapılarını açtı.

Çeşme’nin ilk uluslararası lüks otel işletmesi olarak misafirlerine eşsiz bir yaşam stili adresi olmayı hedefleyen otelin açılış davetine iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim katılırken, gece sanatçı Ziynet Sali’nin muhteşem sesi ve sahnesiyle renklendi. Ziynet Sali ile konukların arasında yer alan Burak Kut, gecede keyifli bir düete imza attı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.