© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ted Üyeleri Cumhuriyetin 91. Yılını Kutladı

Ted Üyeleri Cumhuriyetin 91. Yılını Kutladı

Türk Eğitim Derneği (TED) üyeleri Cumhuriyet’in 91. Yılını Ankara Sheraton Otel’de gerçekleşen görkemli bir davetle kutladı.

Sheraton Otel Ankara da gerçekleşen davetin tüm gelirleri Türk Eğitim Derneği ‘nin Burs Fonu’na aktarıldı. Geceye katılan davetliler adeta şıklık yarışı içerisindeydi. Devatliler arasından Başkent’in siyaset, sanat ve cemiyet hayatından seçkin isimlerde yer aldı. Cumhuriyet Balosu’nun ev sahipliğini yapan TED Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu açılış konuşması yaptı. Konuşmasında vatandaşlarının iyi eğitilmiş insanlardan oluştuğu bir Türkiye’de yaşamak istediğini söyleyen Pehlivanoğlu, “Cumhuriyet en değerli varlığımız ama daha da önemlisi ‘Ne Mutlu Türküm’ diyebilmektir” dedi. Konuşmanın ardından davetliler akşam yemeği yedi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü sanatçı sibelcan sahne aldı. Sibel hanımın sarkılarıyla keyifli dakikalr yaşayan konuklar hep birlikte dans etti.Can sahneden inerek konuklar ile birlikte şarkı söylerken balo gece yarısına kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.