© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kule Evo’nun Lansmanı Yapıldı

Kule Evo’nun Lansmanı Yapıldı

Başkent’te yeni bir yaşam alanı kazandıracak Kule Evo’nun lansman kokteyli, Mutlu Grup ve Tokur İnşaat işbirliğiyle CHP Milletvekili Sinan Aygün ve BESA Yönetim Kurulu ve ATO Başkanı Salih Bezci’nin de katılımıyla görücüye çıktı.

Ankara’daki ev-ofis anlayışını yeni bir noktaya taşımayı amaçlayan Kule Evo’nun lansman kokteyli yapıldı. CHP Milletvekili Sinan Aygün ile BESA Yönetim Kurulu ve ATO Başkanı Salih Bezci’nin de yer aldığı tanıtım davetinde konuklar projeyi yakından inceleme şansı buldu. Proje sahipleri Ahmet Mutlu ve Latif Tokur, konuklara proje hakkında çeşitli bilgiler verdi. Proje sahipleri, “Yeni nesil ev-ofis anlayışı ile oluşturulan konsepti, zamanı yönetmek isteyen herkes merakla bekliyor. Yarın daha da önem kazanacak olan bölge ve daha da önemlisi yarın daha da değer kazanacak olan ev-ofis birlikteliği bu projede yer alıyor.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.