© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İş Adamları Buluştu

İş Adamları Buluştu

Modern ofis donatısının büyük boşluğunu dolduran Ofis Tekin Exclusive, iş adamlarının yoğun katılımıyla Ankara’da gerçekleşti.

Ankara’da gerçekleştirilen Ofis Tekin Exclusive açılışına, iş adamları yoğun katılım gösterdi. Modern ofis donatısının boşluğunu tamamlayan Ofis Tekin Exclusive açılışında konuşan Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin; Çukurambar, Söğütözü, Bilkent, Mustafa Kemal gibi yerlerde modern iş kulelerinin olduğunu ve buralardaki ofislerin mobilyalarını klasiğin ötesinde daha modern ve birbirinden özel mobilyalarla ofis mobilyaları anlayışını değiştirerek yeni bir tarz oluşturacaklarını belirtti. Açılışa, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, TÜGİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyesi Murat Güleç, Ankara Fenerbahçeli İş Adamları Derneği Başkanı Selçuk Karakaya gibi birçok önemli isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.