© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Soma için Tek Yürek

Soma için Tek Yürek

Nesibe Aydın öğrencileri, Türkiye’yi yasa boğan Soma faciasına destek olmak için tek yürek oldular.

Nesibe Aydın’ın duyarlı öğrencileri bu kez Soma için el ele verdiler. Yaşanan elim kazadan etkilenen öğrenciler, okulda çeşitli etkinlikler yaparak yaşanan acıyı paylaşmak için yardım kampanyası düzenledi. Kazada vefat eden maden işçilerine ve ailelerine destek olmak için stand kuran öğrencilere okul kurucusu Nesibe Aydın’da katılımıyla destek verdi. Dördüncü sınıf öğrencileri, düzenledikleri kermeste, çeşitli yiyecek ve içecekleri satarak elde ettikleri geliri Türk Kızılay’ı aracılığıyla Soma’da babalarını kaybeden çocuklu ailelere ulaştırılmasını sağladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.