© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kuğulu Optik Tunalı Hilmi’de Kapılarını Alışveriş Severlere Açtı…

Kuğulu Optik Tunalı Hilmi’de Kapılarını Alışveriş Severlere Açtı…

Optik sektörünün en popüler isimlerimden olan Ebru Koçak ve Oktay Acar, arkadaşları Haydar Gökçe ile birlikte kendi mağazalarında buluştular…

Dünya markalarını bünyesinde bulunduran Kuğulu Optik, Tunalı Hilmi Caddesi’nde açıldı. 20 yıla yakın süredir oluşan deneyimlerini, zevkli ve dinamik kişiliklerini mağazalarının dekoruna da yansıtan ortaklar, optik sektöründe kendilerinden söz ettiren isimler oldular. 2012’ye damgasını vuran yeni ve hoş gözlük modellerini Kuğulu Optik’te bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.