© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara, Keşanlı Ali Destanı’na Sahne Oldu

Ankara, Keşanlı Ali Destanı’na Sahne Oldu

Keşanlı Ali Destanı oyunu için Ankara’ya gelen Kerem Alışık, Mustafa Üstündağ ve Kayhan Yıldızoğlu konakladıkları DoubleTree By Hilton Ankara Oteli’nde basın toplantısı düzenledi. 

Kerem Alışık, bir tiyatro oyuncusu için Ankara sahnesinde olmanın önemini belirtirken Keşanlı Ali Destanı oyununun çok zor bir oyun olduğunu ve ekibiyle birlikte bu oyunu başarıyla sahnelediklerini dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.