© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pimeks’ten Çifte Kutlama

Pimeks’ten Çifte Kutlama

Cephe sektöründe adından sıkça söz ettiren firmalarından Pimeks Group, 22’nci yılını düzenlenen özel bir geceyle kutlarken geceye iş ve sosyal hayattan tanınmış isimler yoğun ilgi gösterdi.

Yaklaşan yılbaşını ve kuruluşunun 22. yılını düzenlenen keyifli bir geceyle kutlayan Pimeks Group’un ev sahipliğini marka sahipleri Aysu-Haluk Yavuz çifti üstlendi. Ankara’nın tanınmış mimarlarının da davet edildiği geceye markanın çözüm ortaklığı içinde olduğu İsviçreli firmanın temsilcileri de katıldı. Gece, grubun düzenlediği renkli parti ile devam etti. İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı gecede davetlilerin şıklıkları da caz orkestrası eşliğinde güzel bir gece geçiren davetliler, showroom katındaki son teknoloji cephe, doğrama ve güneş kırıcı ürünlerini de inceleme fırsatı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.