© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hayat Paylaşım Derneği’nden Şık Davet

Hayat Paylaşım Derneği’nden Şık Davet

Fiziksel ve zihinsel engelliler için bir rehabilitasyon merkezi yapma hedefiyle yola çıkan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri Spago Restoran’da şık bir davet düzenledi.

2013 yılından bu yana faaliyet gösteren ve başkanlığını Monik İpekel, başkan yardımcılığını Fatoş Sarıgül’ün yürüttüğü Revna Demirören, Demet Sabancı Çetindoğan, Ayşegül Toplusoy ve Prof. Dr. Selahattin Kuru tarafından kurulan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, fiziksel ve zihinsel engelliler için kurulması planlanan rehabilitasyon ve yaşam merkezinin yapılmasına katkı sağlamak amacıyla yapacağı etkinliği duyurmak için Spago Restoran’da bir öğlen yemeği düzenledi. Pek çok tanınmış simanın katıldığı bu özel yemekte hanımlar Peter Pilotto, Herve Leger, Missoni, Jason Wu, Lanvin ve Tom Ford gibi tanınmış markaların tanıtıldığı Trunk Show eşliğinde keyifli dakikalar geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.