© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen’den Yeni Sezona Merhaba

Beymen’den Yeni Sezona Merhaba

Her sezon tasarımlarıyla modaseverlerin beğenisi kazanan BEYMEN Collection, 2018-2019 Sonbahar – Kış Kadın Koleksiyonu’nu BEYMEN Kavaklıdere’de düzenlediği özel bir davet ile tanıttı.

Sezonun en gözde tasarımlarının BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili’nin styling ve sunumu ile sergilendiği trunk show’u, aralarında Duriye Arseven, Sook Gyeong Shim, Ebru Demiryürek, Serpil Artukmaç, Beliz Büyükhanlı, Gülden Büyükuçak, Aysel Akçay, Işın Kursaklıoğlu, Neşe Boysanoglu, Çisil Alizade, Nilsu Alizade, Hülya Topçuoğlu Kural, Nesrin Kılavuz, Demet Naslı, Eda Ersoy, Fulya Erdem, Rezan Anık, Taç Dinç ve Pınar Canalp’in yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim izledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.