© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renkli Parti

Renkli Parti

Ankara’nın cemiyet hayatının tanınan simalarından Betül Gökdoğan yeni yaşını Park Caddesi Tomato’da şık bir partiyle kutladı.

Yemek sunumuyla başlayan parti pasta kesimiyle devam etti. Yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte kutlayan Betül Gökdoğan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Davete katılan konuklar anı ölümsüzleştirmek adına bol bol fotoğraf çekip sosyal medyada paylaştı. Renkli kıyafet kombinelerinin yer aldığı davette keyifli anlar yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.