© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

HASVAK 40.Yılını Kutladı

HASVAK 40.Yılını Kutladı

Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK), 40’ıncı hizmet yılını Rixos Otel’de gerçekleştirdiği özel bir geceyle kutladı.

Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK), 40’ıncı hizmet yılını özel bir davetle kutladı. Rixos Otel’de düzenlenen gecenin ev sahipliğini HASVAK Başkanı Engin Öztürk üstlenirken çok sayıda yardımsever ve dernek üyesi de geceye katıldı. Engin Öztürk, gecede yaptığı konuşmada 40’ıncı yılını kutlayan vakfın sevgiyle yeşerdiğini ve yol aldığını ve HASVAK’ın sevginin mucizesi olduğunu ifade etti. Vakfın komitesinin genç başkanı Pınar Canalp de vakıf için gönüllü tüm gençlerle çalışmalar yapacaklarını söyledi. Programda HASVAK’a destek olan kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketleri verildi. Kutlamaya, Akçaabat Horon Ekibi’nin gösterisi renk kattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.