© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Teknoloji Ofisi İş Dünyasında

Teknoloji Ofisi İş Dünyasında

Ankara Üniversitesi ile Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi arasında, “üniversite bünyesindeki teknoloji transfer ofisinin tüm imkanlarının iş dünyasına açılmasını” sağlayan işbirliği protokolü Gordion Otel’de imzalandı.
Gordion Otel’de düzenlenen imza töreninin ev sahipliğini TÜGİAD Ankara’nın Yönetim Kurulu Başkanı Türker Naslı gerçekleştirdi. Konuklarını ve üyelerini kapıda karşılayan Türker, açılış konuşmasında Cumhuriyet’in ilk üniversitesi olan Ankara Üniversitesi’nin, kurulduğu günden bugüne hep öncü rol üstlendiğini ifade etti. Törenin ardından keyifli bir sohbet gerçekleştiren konuklar kahvelerini içtikten sonra otelden ayrıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.