© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

220 Voltluk Fırsatlar

220 Voltluk Fırsatlar

Dünyada yeni alışveriş trendi olan internet yoluyla tüketicilere avantajlı alışveriş imkanı sunana sitelere bir yenisi olan GO220’de katıldı.

Sitede sadece 220 volt ile çalışan elektronik aletler satılıyor, sitenin adı da buradan geliyor. Sitenin açılışı Bebek’te bulunan bir cafe’de özel bir etkinlikle gerçekleştirildi. Çok sayıda konuğun katıldığı davete iş ve cemiyet hayatının seçkin isimleri de katılarak fırsatlar ve site hakkında bilgi aldılar. Piyasada bulunan yüzden fazla markanın satışını üstlenen GO220 her gün farklı ürün gruplarında dördü yeni ürün olmak üzere yedi ayrı elektronik ürünü cazip tekliflerle üyelerine ulaştırıyor. Kullanıcılar stok durumunu takip edebiliyor. Sisteme e-posta adresleriyle ücretsiz üye olan kullanıcılara, her gün o güne ait fırsatların duyurulduğu e-bülten gönderiliyor.

[nggallery id=1268]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.