© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

GÖRKEMLİ DÜĞÜN

GÖRKEMLİ DÜĞÜN

Sarar Giyim’in sahibi Celaleddin-Jale Sarar’ın oğlu Emre Sarar ile Sezgin İnşaat’ın sahibi Muammer-Nilgün Sezgin’in kızı Pelin Sezgin Beşiktaş’ta bulunan Shangri-La Bosphorus Otel’de görkemli bir düğünle evlendiler.
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Başkanı Ahmet Ataç’ın kıydığı nikahın şahitliğini Orhan Gencebay, Remzi Sanver, Onur Hürgel, Nevzat Özkılıç ve Ece Gidergi yaptı. 7 ay önce Alaçatı’da tanışan çiftin düğününe iş, sanat, cemiyet ve siyaset dünyasından 450 seçkin konuk katıldı. Gelinliğiyle prensesleri andıran Pelin hanım Pronovias’ı tercih ederken, Emre Bey ise damatlıkta aile markası olan Sarar’ı tercih etti. Alişan’ın müzikleriyle renklenen gecede konuklar çifti tebrik ederek iyi dileklerini sundular. Çift düğünden sonra balayı için Maldivler’e uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.