© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

CAVIAR HOUSE&PRUNIER TÜRKİYE’DE

CAVIAR HOUSE&PRUNIER TÜRKİYE’DE

Gastronominin öncülerinden Caviar House & Prunier’in Türkiye’ye gelişi Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen çok özel bir davet ile kutlandı.Esma Sultan’ın görkemli boğaz manzarası eşliğindeki davette bir araya gelen seçkin konuklar, Caviar House & Prunier’in denizden gelen lezzetlerini tadarken bir yandan da Flapper Swing’in canlı performansının ve DJ. Murat Tokuz’un müziğinin keyfini çıkardılar… Dinesty Grup Başkanlarından Metin Şen ve Nedim Keçeli, Caviar House & Prunier Genel Müdürü Jean Pierre Esmillaire ve Dış Ticaret Direktörü Emmanuel Collomb ev sahipliğinde gerçekleşen davete cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimler katıldı. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde açılan Caviar House & Prunier Seafood Bar’dan esinlenerek tasarlanan görkemli barın girişinde dünyanın en pahalı Caviar’ı olarak bilinen Almas Caviar’ın sergilenmesi ve gastronomik lezzetlerin en zarif sunumlarla bir araya gelmesi geceye katılan misafirlere büyülü bir deneyim yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.