© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MUHTEŞEM DEFİLE, GÖZ KAMAŞTIRDI

MUHTEŞEM DEFİLE, GÖZ KAMAŞTIRDI

İncek Çınar Kasrı ve Tülay’ca Organizasyonu’nun birlikte düzenlediği sevgililer günü kutlaması’nda davetliler özel günde keyifli anlar yaşadı. Sevgililer günü kutlamasında İncek Çınar Kasrı ve Tülay’ca Organizasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği davette Neslihan Şamdancı’nın tasarımlarıyla abiye ve gelinlik defilesi yapıldı. Yaşam Koçluğu yapan Saadet Şen Öner ile aşk üzerine renkli bir sohbet yapıldı. Ardından Bade Derinöz’ün sahne aldığı davette katılımcılara keyifli bir müzik dinletisi yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.